...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Kızlar İçin

3 posters
YazarMesaj
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Rep Puanı : 10

Kızlar İçin Empty
MesajKonu: Kızlar İçin   Kızlar İçin Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:38 pm

Kızlar İçin :

Alma beni karşına KAN karışır gözyaşına!
Ben hayata tek geldimKızlar İçin Virgultek giderim.Bu dünyada bi Allahı bi kendimi bilirim.Zamanında sevdiklerimi tek tek silerim.Bu hayat benim istediğim gibi yaşarım.
Bana değer vereni hayatıma sokarKızlar İçin Virgulvermiyenin hayatına sokarim.
Bugün ağlar yarın susarım.Gözümdeki her damla yaşın hesabını gün gelir sorarım!
Bir ERKEGE sadık olmak digerlerine İHANETTİR!!
Aşk damarlarımda gezen bir etki ben aşık olmam benim ki sadece etkiye tepki..!
Dokuz kere sevKızlar İçin Virgul onuncu olayimKızlar İçin Virgul Gercekten sevKızlar İçin Virgul sonuncu olayim.
Anlamı Yok Doğan Her Güne LanetKızlar İçin Virgul Bu Kız Sensiz Yapamadı AFFET !
Aşk Gönül Dinlemem Onu Bunu Dinlemem Babamın Kızıyım Ben Kurşun Yerim Laf Yemem!
Bildiklerimden eminimKızlar İçin Virgul yaptıklarıma kefilimKızlar İçin Virgul gidenlerime vedayımKızlar İçin Virgul gelenlerime mihîrim

> hep şüpheLi tipLerdikKızlar İçin Virgul görüp yoLunuzu değiştirdiğiNiz kişiLer bizLerdik!:

bendeki aSkLaR pc baSınDa biteR

SévDig my taM séveRizKızlar İçin VirgulisteR eRgegFadma isteR haNımeFenDiyizKızlar İçin VirgulbegeneN böyLe begeNsiNKızlar İçin VirgulbegeNmeyeNi deFteRdeN siLeRiz

Yürüdüğüm Yolların Sonsuzlugunu Görébiliyorum én Sonunda Hérşéyi Anladım Güzél Günléri Gördüm Gözlériné Baktıgımda

Unut beni unuttugum gibi senii

geLicegseN yaNıma yüRegDen geL

bizDegi viTes 8 iLeRi geRi yOg aRkamıza bagmayız cüNgü geRide kaLanLaRı hatıRLamayızZz

iCimDe yasaTTıgım cOcuguN dizLeRini kaNattı haYat

geLene giDene eyvaLLahım geLmishiNe gecmiSine sigDiR ceKesim vaR

ben soN söZümü söLersem eĞer Ger! döNü$ü yokTur seN!N gibi $erefsizLerede kahpeLer çoktuR

Yüxeg dozZdhaa ashg aLıbb burdhaa mudLuee öLsegg yhaa

kaLdıRım tasLaRınDa aDım seRseRy dié geceR o seRseRy sheniN iciN caNınDan vazgeceR

HayaTa güLümseiNmaKsaT poLyaNacıLıg degLayaTa gıcıkLıg oLsuN

ĐeFoLup ĠidébiLécéğİm bi’yer war mı biLdiğiй ¿?-

sen çiƒtlikte at tımar ederkenKızlar İçin Virgul biz insan tımar ediyorduk

Demek ben suçluyum bir tek sen hak Ben zalim bir düşman sense zavallıEn güzeli alıp beni asmalı !^o)

Aşk Bir eLma şekeridir Şekerini yersin ve elinde SAPI kalır ! Kızlar İçin Virgul

…Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!……

GeLen Ne GeTiRdi Ki GiDeN Ne GöTüRSüN BeN HaYaTıMDaN MeMNuNuM BeNi SevMeyEn öLsüN!!

FaLaNn…FiLaNn…aRtkk HheRseyy aNtii yaLnN

Ortak :
şiddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim!
* "A"cıya "Ş"ikayetsiz "K"atlanmak=AŞK
*Dünya bir gündürKızlar İçin Virgul o da bugündür!.
*SenKızlar İçin Virgul sen ol! Asla biz olma..
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birineKızlar İçin Virgul sakın deme!
*Azdan azKızlar İçin Virgul çoktan çok gider..
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayatKızlar İçin Virgul ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlükKızlar İçin Virgul sonu meçhul bir firardır.
*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
*Asla birilerinin umudunu kırmaKızlar İçin Virgul belkide sahip oldukları tek şey dur.
*belaKızlar İçin Virgul kişinin sevdiklerinden gelir.
*HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
*Oyun bitince şah daKızlar İçin Virgul piyon da aynı kutuya konur...
*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir..
*Belki dünya için önemli olmayabilirsin amaKızlar İçin VirgulBiri için dünyalar kadar önemlisin
*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydınKızlar İçin Virgul inan ki birtanem her gün yağmur yağardı..
oLéAnDér
Hevesli üye
oLéAnDér

Kızlar İçin Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar İçin   Kızlar İçin Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 1:38 pm

*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiKızlar İçin Virgul hepsi parlıyorduKızlar İçin Virgul hepsi gökteydi. Ama ben seniKızlar İçin Virgul güneşi seçtimKızlar İçin Virgul bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Hani gözler vardır sözleri anlatırKızlar İçin Virgul hani sözler vardır gözleri anlatırKızlar İçin Virgul bir de aşk vardır seni anlatır...
*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamazKızlar İçin Virgul büyüktür umutlarım her omuz kaldıramazKızlar İçin Virgul her şey olur da şu kalbimKızlar İçin Virgul bir tek sensiz olamaz.
*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiKızlar İçin Virgul hepsi parlıyorduKızlar İçin Virgul hepsi gökteydi. Ama ben seniKızlar İçin Virgul güneşi seçtimKızlar İçin Virgul bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmamKızlar İçin Virgul gözümden akacak yaş olsan ağlamamKızlar İçin Virgul kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçekKızlar İçin Virgul günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorumKızlar İçin Virgul işte o en büyük gerçek...
*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
*seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
*Eğer geceler uzun geliyorsaKızlar İçin Virgul sevgilin arayıp sormuyorsaKızlar İçin Virgul bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönüldenKızlar İçin Virgul işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ?. Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıdaKızlar İçin Virgul Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?.
*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir...
*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
*Hepsi Gidici Sen Kalıcı Kızlar İçin Virgul Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu Kızlar İçin Virgul Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE Kızlar İçin Virgul Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
*KüçüktümKızlar İçin Virgul adam olmadı dedilerKızlar İçin Virgul adam oldumKızlar İçin Virgul sevmedi dedilerKızlar İçin Virgul sevdimKızlar İçin Virgul uğruna ölmedi dedilerKızlar İçin Virgul ÖldümKızlar İçin Virgul iş işten geçtiKızlar İçin Virgul dediler...
*YalnızımKızlar İçin Virgul yalnızlığım beni dinlemekteKızlar İçin Virgul yalanda olsa ne varki bu şarkı sözleriyı söylemekteKızlar İçin Virgul yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyorKızlar İçin Virgul yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
*Bazen anlatmak zor geldi korktumKızlar İçin Virgul bazen cesurdum sen yoktunKızlar İçin Virgul ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş BatıyorKızlar İçin Virgul Hayatım Desem Hayat KısaKızlar İçin Virgul Gülüm Desem Oda SoluyorKızlar İçin Virgul Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..
*Aşkına döksem gözyaşlarımıKızlar İçin Virgul elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versemKızlar İçin Virgul bir gün gelecek sevecek misin?
*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekteKızlar İçin Virgul Geceye İNat Gün Hala AğArmaktaKızlar İçin Virgul Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yokKızlar İçin Virgul neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürkenKızlar İçin Virgul düşünüyor olmanı düşünmek galiba
Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuzKızlar İçin Virgul Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koyKızlar İçin Virgul gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..
*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında Kızlar İçin Virgul Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...
*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....
*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?.
Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...
*Sev ama yürekten olsunKızlar İçin Virgul gel ama ebedi olsunKızlar İçin Virgul gidersen benide götürKızlar İçin Virgul gittigimiz yer kara toprak olsun.
*Kızlar sevgiyi kalplerineKızlar İçin Virgulerkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum.
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN.!
*gülmek icin mutlu olmayi beklemeKızlar İçin Virgul belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim demeKızlar İçin Virgul kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim..!
*Seni ben değil gözlerim seçti Kızlar İçin Virgul onlar sevdi onlar beğendi Kızlar İçin Virgul banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!.
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmisKızlar İçin Virgulzengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim

göreceksin içindeki yangınlar sönmeyecek...
Kaynak : ************ - ama bunLar çok anLamLı ( sıradanımdan..)

ismi konulmuş sevgilerin yitikliği korkutur beni...

Asi msn nickleri
belki aşktır yaşadığım belki de aşka olan nefret...

gururumu kovdum hasretim için

hayat kazandıklarına çok sevinecek kadar uzun
kaybettiklerine çok üzülecek kadar kısa değil...

seni arıyorum hala..
gelmeyen gelince bende durmayan seni...

yanlış duraklarında bekliyorum hayatın...

gitme vakti demiştim ama gidemedim
kalıp mücadele etmek bana daha çok yakıştı...

Boş Hayaller kurmuşum ..
Çok Yanılmışım ..
Üzülen yine Ben olmuşum ....

“ve sonunda bir gün çıkar gelirsin diye
pek çok şeyin adı küçük yazıldı”

Aynı masaLa yazmamışLar adımızı…
ne sende kaLabiLiy0rm ne gidebiLiy0rm…
sıkıştı gözyaşLarım ısını benden aLan
saydam duvarLar arasında…

<< AğLayaN paLyaÇoLar göRDüm yaLnızLıkTa >>

Kimseyi yolundan döndürecek gücüm yok artık .
Dayanıksızım.
Olduğun yerde kal
Hoşçakal .

~~

Suçum seni sevmekse..Yüzünü asma ceza değil bana..

~~

Aptalca izlemeye dewam et .

~~

Seni Sevmek Ölümse Koyim g.Tüne güLümse ahah

~~

Unuttum Onu!

~~

Sönmüyor ateşimiiz .. Ama alev Alevde yanmıyor
Ayrılık zor ama beraberken'de olmuyoR !

asi melek sözleri
dön diYemem sew diyemem seN döNsenDe ben sewemem

ben seni öyle sevdimki ömRün yetmez bunu göRmeye

bilemedn degeRimi haKetmedin sevgiMi.yaLancı aşKLarda buLdun sen kendiNi..

sen sewsende bu Kez benı kaybettn

Bitmez oLdu geceLer diLim seni heceLer

yaRimin akLında basKa yaR var

beni üzen gitmen degiL soN sözünn..

gözdE YaŞ durMaz sözDe yaLanLar ah Be Yar gönLünde Kim var KahPe Yar akLında Km Var...???

siMdi kaRsımda duwar var..

söyLe seNsiz geCermi seneLerr...
wampirella
Grafiker
wampirella

Rep Puanı : 22

Kızlar İçin Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar İçin   Kızlar İçin Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:42 pm

Bir áşığın néfésiyim bugün . .

* HayatımıN Ressamı'yım. . .
Yaşadıkça boyandığım.

Sen yoksun diye susuyor bu şehir
Derdime derman olmuyor geceler

Bekleyerek Gelmez Güven İnsana (!)

Sabır Taşım Kırıldı ..

Merhaba Garson
1 porsiyon aşk alabilirmiyim ?

Kızlar İçin 926

|||||||||||

ister ara ister arama
hadi herkes
kendi yoluna !

* HAYAL DÜNYANIZI
çok güzel
yazıyor

+
oynuyorsunuz

wampirella

Kızlar İçin Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar İçin   Kızlar İçin Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:42 pm

Ne çoğaldım övgüdenKızlar İçin Virgul
Ne azaldım yergiden... Kızlar İçin TATLIIIIIIIIIII6 *

~~~~

Aklım inanmaz o yalanlara !

Nice hesaplara mutlak sonlara ~

~~~~

Kendimi sakladım görmeyi bilenlereKızlar İçin Virgul

Kalbimi vereceğim aslımı görenlere... ^

~~~~

Boşver beni mühim değilimKızlar İçin Virgul

Bu O'nun hikayesi.

Çok beyazdı kir tutardıKızlar İçin Virgul

Ömrü kelebek kadardı...

~~~~

Belki sen umutsuzluktan sessizsen Kızlar İçin Virgul

Zaten her zaman kaybettik senle ben...

~~~~

Sus konuşma !

Sözler kimin umurunda ?..

~~~~

Gizli değil ki buKızlar İçin Virgul okunuyor yüzümden.

Sonsuz bulamayışı kalbimin...

~~~~

Kaçıyor musun aşktan hala ?

Koşup insandan insana...

~~~~

Tek sen değilsin ki boşluğa uzanan.

KorkakKızlar İçin Virgul sevgisiz kalbimiz...

Bir daha aramaz tanırım O'nuKızlar İçin Virgul

Yaralıyız hepimiz...

[b]~~~~[/b]

Hergün aradıysamKızlar İçin Virgul

Hiç bulamadıysam.

Hep çocuk kaldıysamKızlar İçin Virgul

Büyür müyüm sonunda ?..

[b][b]~~~~[/b][/b]

[b]Hayalperest ' sin.[/b]

[b]Güzel hayaller peşinde...
[/b]

[b][b][b][b]~~~~[/b][/b][/b][/b]

[b][b][b]İpleri dolaşmış uçurtmalar misali...[/b][/b][/b]

[b][b][b]Ne beraber uçabildik Kızlar İçin Virgul [/b][/b][/b]

[b][b][b]Ne de gidebildik kendi yolumuza... =/[/b][/b][/b]

[b][b][b]...[/b][/b][/b]

Grafiker
wampirella

Kızlar İçin Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar İçin   Kızlar İçin Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:43 pm

Kıyamadım sevdiğim sana
Senin kıydığın gibi bana

En çok kimi özledim
En çok neyi bekledim
Şimdi düşlediklerinin neresindesin ?
Dedim ya bu ikimizin hikayesi .

Hatırlıyor musun sonunu değiştiremediğimiz filmleri
Hayatın gerçeğidir sandığımız
# kabullenilmiş yenikliği
Bir ağızdan söylediğimiz en kahraman repliği

Artık Bitti ` diye devam eden bir sözle başlayacak herşey
İnanamayacaksın inanmak istemeyeceksin .
Bir kabus gibi çökmeye başlayacak yaşananlar .

Sonra ağır bir darbeyle yüzüne çarpacak gerçek
Kendini dışarı vuracaksın tuhaflaşacaksın .
Çünkü geçtiğin yollar caddeler aynı olmayacak .

wampirella

Kızlar İçin Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar İçin   Kızlar İçin Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 10:43 pm

Masum yanım küçük çocuk yas tutarken

Ben kahkahalarla acıtıyorum içimi.
Akmayan gözyaşlarının yerine..
Umutsuz gülücükler dökülüyor yüzümden

Yeni bir krize giriyorum
ellerim titriyor
üzgün değilim ama gözlerim doluyor .

Bu hiddet benim!
Kimse sahiplenmesin!
Bütün suçlar yine benim!
Kimse nezaketini araya vermesin suçtan pay çıkarmasın kendine!
Hasarı tespit edin yeter!
Bedelini fazlasına canımı ekleyip ödeyeceğim! .. Üstüm kalsın!

Anılar arasında saklanbaç oynadığım şehir
Hani başımı koyacağım omuz..
Oysa ben hiç yokluğunu düşünmemiştim..

2 satırlık adamları musallat ettik ömrümüze

bundandır böyle dibe vuruşumuz.
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Kızlar İçin Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar İçin   Kızlar İçin Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:54 pm

Emeğine sağlık teşekkürler Kızlar İçin 308743

Kızlar İçin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kızlar için smileyler
» Stresi Yenmek İçin Çay İçin
» Bu Kızlar Ne Yapıyor..?
» Dj AkMaN - KiZLaR ReMix
» HaRBi KıZLaR FaN CLuB