...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

KraL En YeNi NiCKLeR

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

KraL En YeNi NiCKLeR Empty
MesajKonu: KraL En YeNi NiCKLeR   KraL En YeNi NiCKLeR Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 6:39 pm

๑ஐ◄███▓▒░ Benİm Gİbİ Delİyİ Google'da Arasan Bulamazsin ๑ஐ◄███▓▒░

Her lafa verilecek cevabım wardır .. Fakat; bir lâf''a bakarım "lâf" mı diye, birde söyleyene bakarım "adam" mı diye

ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

Erkeklerin kalbi market gibidir giren çıkan belli olmaz, kızlarınki mezar gibidir giren bir daha çıkamaz...!

bütün a$klar kar$ılıklı.bizimkisi tek taraflı allah alsada bu canı bitmeyecek FENER a$kı !!!!

Herkesin gördüğü ileti kişisel değildir

Kişisel bir iletim yok, buna da şükür."

"Kim vurduya gittim, gelecem"

guzel kızlar cipse benzer, uzaktan bakarsın canın ceker oyle cıtır cıtırdır, yanına gider bir bakarsın anaaa bildigin patates

*Baba beni okula gönder devamsızlıktan kalıcam yoksa

Allah Chat yapmamızı istese klavyeyle doğardık.

Büyüklük lafla olmaz icraatla olur KraL En YeNi NiCKLeR Smile

msn yan gelip yatma yeri deildir eğer konuşmucaksan ananıda al gitt:KraL En YeNi NiCKLeR Biggrin

'PC başında değilim,bıg bıg mesaj atıp annemin kafasını ...meyin '

misafir ol gel bana yumurta kırayım sana param pulum yok ama borç yazdırırız bakkala'

hoşlanıp öpemediğiniz biri varsa ÖP yaz 6060a gönder,senin yerine biz öpelim,gülme seni de öperiz =))

aşkıma karşılık ver sokma beni müşküle, seninle kaşık atalım iki tabak keşküle..

annemler daha iyisini yapana kadar en iyisi benim

SusuN ..! KraL En YeNi NiCKLeR Msn_confused / KonuşmayıN / KraL En YeNi NiCKLeR Msn_confused / Don'T SpeaK KraL En YeNi NiCKLeR Msn_confused / DIDIDI yapmayın be! yeter! KraL En YeNi NiCKLeR Msn_confused KraL En YeNi NiCKLeR Msn_mad

AşK hATA YAPMAYI SEViYORUM BANA ROBOT OLMADIĞIMI HATIRLATIYOR

SeNi SeVdimDe Ne oLdU tUbOrG iLe TeLsim ZeNgin OlDu...!!!

Sen benim hayatımda piyonsun.Seni kaybedersem 2 puan gider.Ben ise senin hayatında şahım.Beni kaybedersen oyun biter.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin

Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah''a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, *****ligin alemi yok.

Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir *****lik yaptin ve farkinda degilsin demektir

Çok tatlısın şekerim ama ne yazıkki rejimdeyim

Kopya bir sanattır... Ama bizim hocalar sanattan anlamıyooooo

Melike eğer bu yazıyı okuyorsan aramızdaki ilişki bitmiş demektir... (Erkekler tuvaletinde bir yazı)

Offf Çok Sıkıldım... Bu Hayatın Başka Kanalı Yok mu?

Sabah yemek yemiyorum seni düşünüyorum. Öğlen yemek yemiyorum seni düşünüyorum. Akşam yemek yemiyorum seni düşünüyorum. Gece uyuyamıyorum; ÇÜNKÜ AÇIM..

Tam öğrenmeye başlamıştım ki okul bitti.

OLUM SENDE NE DERS CALISIYON,CEK KOPYANIN HASINI, CEKME KARNE YASINI...
https://paylasimmekani.1forum.biz
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

KraL En YeNi NiCKLeR Empty
MesajKonu: Geri: KraL En YeNi NiCKLeR   KraL En YeNi NiCKLeR Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:50 pm

Emeğine sağlık teşekkürler KraL En YeNi NiCKLeR 308743

KraL En YeNi NiCKLeR
1 sayfadaki 1 sayfası