...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Çok farklı bir ortamdan gelip, tanınmak..Yusuf

YazarMesaj
wampirella
Grafiker
wampirella

Rep Puanı : 22

Çok farklı bir ortamdan gelip, tanınmak..Yusuf Empty
MesajKonu: Çok farklı bir ortamdan gelip, tanınmak..Yusuf   Çok farklı bir ortamdan gelip, tanınmak..Yusuf Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 5:19 pm

Çok farklı bir ortamdan gelip, tanınmak nasıl bir duygu

Açıkcası bana getirdiği güzellikler beni mutlu etse de başta çok korktum. 'Aynı çizgide kalabilecek miyim?' veya 'Başarımı devam ettirebilecek miyim?' soruları beni çok ürküttü. İyi bir şarkı yaptık; bundan sonra yapacaklarım da onun gölgesinde kalmamalı, hep daha iyisini yapmalıydım diye düşündüm.

Aşk hakkında ne düşünüyorsunuz

Aşk, insanın hayatında her zaman var. Bir kere olmaz. Aşk, her zaman ve her yerde var.

Yeni besteler yapmak için yeni bir aşka gerek var mı peki

Ben zaten çok duygusal bir yapıya sahibim. Çevremdeki herkesten Cabuk etkilenirim. Arkadaşlarımın aşkları bile bana ilham verir. Ama bana göre okkalı aşkı bir kere yaşamak bile yeter. Ben tipik bir aşk adamıyım.

ÇAPKINLIĞIN LİMİTİ OLMALI!

Çapkın mısınız?

Her erkek çapkındır ama limitini bilmek lazım. Yanında sevdiğin bir insan yoksa çapkınlık yapabilirsin. Ama sevdiğin bir insan varsa eğer, çapkınlık abartılmamalı...

Nasıl biriyle birlikte olmak istersiniz?
Dış görünümü önemli... Sonuçta dış görüntüsü sizi dışarıdaki güzelliklerden uzak tutar. Kişisel güzelliği de sizi bağlar. Karşı cinsin beni kendi becerileriyle etkilemesi lazım. Kendine has güzelliği, özelliği beni etkiler.

Evlilikle ilgili düşünceniz nedir?
Evliliğe çok sıcak bakıyorum. Ama asla benimle aynı meslekten biriyle evlenmem. Çünkü evlendikten sonra aile ortamı isterim. Dolayısıyla iki tarafın da sanatçı olması evliliği etkiler. Evleneceğim kadın sanatçı olmamalı. Bir eve bir sanatçı yeter! Sanatçı sevgilim olabilir ama karım olamaz! Boy boY Cocuk isterim. Çocuk sevdiğim için, bizimkilere 40 yaşından sonra çocuk yaptırdım.

Şu an bir ilham kaynağınız var mı?
Eğer sorduğunuz kız arkadaşsa, yok! İki senedir de yok zaten...

Hoşlanmadığınız ve değiştirmek istediğiniz bir özelliğiniz var mı?
İkizler burcuyum. Çok sakin ve rahatımdır ama birden patlayabilirim. Bu daha çok damarıma bastıklarında oluyor. Bunu değiştirmek isterdim. Gerçi eskisi gibi değilim. Yaş ilerledikçe olgunlaşıyorsunuz. Ayrıca çok düşünen biriyim. Bazen konuşurken bile düşünebiliyorum. Düşünmek kendinizle zaman geçirmektir. Bunu yapmak bazen güzel ama ucunu kaçırdığınızda yalnızlığa düşebilirsiniz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Farklı Farklı Nicklerr 7 (:
» MSN DE farkli bi mesaj
» Farklı NiCkLeR ;)
» Farklı NiCkLeR ;)
» Farklı msn nickleri