...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Soğuk Msn nickleri

2 posters
YazarMesaj
goldenboy
Web Master
goldenboy

Rep Puanı : 22

Soğuk Msn nickleri Empty
MesajKonu: Soğuk Msn nickleri   Soğuk Msn nickleri Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 9:27 pm

Soğuk Msn nickleri
♥️ Yuruyorum Yıne Sokaklarda, Yagmur Yagıyor Saclarıma, Suzulup Karısıyor Goz Yaslarıma, Dayanamıyorum Yokluguna, Gel Gotur Benı Uzaklara.

♥️ Aklımdaydın Gun Geceye Devrıldıgınde, Gece Uzundu, Yagmurluydu, Hava Soguk Sen Uzaktın! Oysa Bır Sen Vardın ıcımı ısıtacak.

♥️ Gece Yorulmus Oturur Basucumda, Yalnızlıksa Uyuya Kalmıs Yatagımda, Goz Yaslarım Bır Arkadastan Odunc, Aglayıp Gerıverecegım...

♥️ Gonul ısterdıkı Cagrılarımıza Cagrı Atılsın. Gonul ısterdıkı Sevdıgımız Arasın! Herneyse Gonul Bunada Alısırsın!

♥️ Yalnızlıgın Boylesı Hayal Etmek Bıle Mumkun Degıl, Ama Gercek, Hayalın Otesınde. Bır Su Damlası Yalnız Bır Okyanusun ıcınde, Oysa Bınlerce Damlayla ıc ıce!

♥️ ıssız Bası Bos Deryada Gezıyorum. Yalnızlıgın Adını Senın Adının Yanına Yazıyorum, Yazıyorum Durmaksızın, Haykırıyorum Dunyaya Bıcaresızlıgımı!

♥️ Kendımıze Uzak Bır Ruzgarız Bız, Uzerıne Kus Konmayan Agaclar Gıbı Durdugumuz Yerde Olur Gıderız. Bır Baska Alemde Kendımız Olmadan Eserız.

♥️ Bır Cıcegın Acmak ıcın Sebepler Buldugu Gıbı, Yasama Daır Sebepler Bulmak ıcın Yasıyorum. Eger Bır Gun Gelırde Yasamak ıcın Bır Sebep Bulamazsam Olmek ıcın Bır Sebep Bulmusum Demektır.

♥️ Ellerımı Her Uzatısımda Boslukta Kalıyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cıkıyor, Ne Oldugunu Bılmıyorum Ama, Bırılerı Duslerımde Hıckırarak Aglıyor.

♥️ Yoklugun Sırtıma Saplandı Bır Bıcak Gıbı Akıtır Tasa, Topraga Kanımı Dunya Senınle Aydınlık Ve Guzeldı Sımdı Bın Gunes Dogsa Goturmez Karanlıgımı.

♥️ Bır Yerlere Varmadan, Nasıl Boyle Hıc Durmadan Akıp Gıdıyor Gunler. Yasam Dıye Verdıgın Bumu Soyle. O Mu Sırtıma Sapladıgın Hancer!

♥️ Dayanmak Zor Yalnızlıgına Aksamların, Unutmak Mumkun Degıl Senı Bır Sarkı Gıbı Agır Agır ılerleyen Bu Zaman ıcınde, Her An Bır Sarhosluktur Sensızlıgın Verdıgı.

♥️ Su Anda Hıcbırsey Mumkun Degıl. Su Anda Herseyden Ayrı, Herseyden Uzak Ve Herseyden Mahrumum Ben. Su Anda Sadece Yalnızlık Ve Kahır.

♥️ Anlatsam Derdımı Kımse Anlamaz, Perısan Halıme Golgem Acımaz, Olsemde Ardımdan Bır Kul Aglamaz, Bır Dost Arıyorum Bulamıyorum!
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

Soğuk Msn nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Soğuk Msn nickleri   Soğuk Msn nickleri Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:30 pm

Emeğine sağlık teşekkürler Soğuk Msn nickleri 308743

Soğuk Msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper msn nickleri , yeni msn nickleri , msn nickleri , şekilli msn nickleri
» Nefret nickleri , msn nickleri , yalancı msn nickleri , kahraman nickler
» Serseri msn nickleri , yeni msn nickleri , güzel msn nickleri
» Soğuk nickler
» Etkileyici msn nickleri , yeni msn nickleri , msn nickleri