...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

nickLerim =)

2 posters
YazarMesaj
sensiz_asla
Moderatör
sensiz_asla

Rep Puanı : 10

nickLerim =) Empty
MesajKonu: nickLerim =)   nickLerim =) Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 6:55 pm

nickLerim =)
*ne bizi anlayabilecek bir yar bulabildik ne de yarın anlayacağı kadar basit olabildik...

*şimdi bırakıp gidiyorsun ya,beni kim sevecek??
* hayat cevabı omayan bir bilmeceden ibaret...

*Aşk Benim damarLarımda doLaşan kimyasaL Bir etki!>>>Ben a$ık değiLim oğLum Benimki sadece etkiye tepki<<<

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!
*Saklarmısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlarmısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olurmusun ?

*Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir üretebilmek icin 1 saat,ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1 hafta,ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis…
ff0000]]*Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!
*Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.
*
ŞiMDi BiR MeLeK GeLSe:'DiLe BeNDeN Ne DiLeRSeN'DeSe. 10 KeRe 100 KeRe 1000 KeRe SeNi DiLeRiM.
*Sen piyonsun ben şah.Seni kaybedersem 2 puanım gider,ama sen beni kaybedersen oyun biter.GAME OVER...

sensiz_asla
Moderatör
sensiz_asla

nickLerim =) Empty
MesajKonu: Geri: nickLerim =)   nickLerim =) Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 6:55 pm

*ßedenim Sensizde nefeS alıcak..!! Dünya sensizde dönecek..!!döNecek uNutma Ve yÜreqine ...eLLerine...qözLeriNe söylüyorum diNLe,,, n.e.f.r.e.t.i.m.s.i.N oYsaki N.e.f.e.S.i.m.d.i.N

*ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri.$nLé yARnm yoqqi...''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe Sanm$tm qéNdimi!
*VEFASIZ BİR kalbe saplandı die çıkarıp gönlümü atasım geliyor…
*~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanım,Yalnızca Seninle Olmak
Varken, Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~
*Bєиι вιℓєи вιℓιя вıℓмєуєиιи∂є вıℓмєк gιвιι вıя αуяı¢αℓıgı уσкTu®️...
*Yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım,yalnız olduğumu söleyebilceğim kimsem olmadığından yalnızım ben
*seni düşünürken söylenecek bir çok şey var hepsi seni seviyorum da gizli…
*Gözlerin nehir,kaşların köprü olsa,tam ortasından geçerken ipler kopsa ve ben yanaklarından süzülüp düşsem dudaklarına; beni ÖPER MİSİN?yoksa GÖZYAŞI gibi siler misin??
*Önce düştügümde kalkmayı, sonra aleve dokundugumda acıyı sevmeyi öğrendim Sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayıda ögrendim Herşeyi öğrendimde yalnız unutmayı öğrenemedim...
*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Onu düzeltmek ise batan güneşe dokunmak kadar zordur. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin batmasını bekle...
*ayrılık öyle birşey ki o anda ölmek istersin.yaşamak sadece mecburiyet olur.ölmek ise özlem olur.seni unutamıyorum.bitanem....
sensiz_asla
Moderatör
sensiz_asla

nickLerim =) Empty
MesajKonu: Geri: nickLerim =)   nickLerim =) Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 6:55 pm

*Özür dilerim SENİ SEVDİĞİM İÇİN, Özür dilerim GÖZLERİNE BAKTIĞIM İÇİN, Özür dilerim SENİ HEP ARADIĞIM İÇİN, Özür dilerim BENİ SEVDİĞİNİ SANDIĞIM İÇİN
*İçine düşen her hüzün damlası sana seni ne kadar çoq sevdiğimi hatırlatsın…
*bizim aşkımız bir çıkmaz sokaktı
*bir kompozisyon misali yaşıyoruz hayatı
* aşk yalan mı??yalansa neden bu kadar acı çektiriyor...

*KayBoLSam..hiÇ oLsam...yada hiÇ oLmasam...???
*ruhumu şeytana sattım şimdi'1 deli çocuğum günahlara hizmet ediyorum.hadi gel durdur beni,engeller koy önüme.vazgeç de
* sevilmediğini bilmeden ölesiye sevme;sonra sevende sen olursun ölende...
*sen bnm eş ruhumsun unutmuş olsan hissederdim

*ALayına gider demedikmi??? cefaLarı ßiz çekmedikmi??? ahh ße kanka ßizde sevmedikmi???
*HER NE KADAR UZATSAMDA ELLERİMİ SON ÇARE YOKLUĞUNA İDAMA MAHKUM ÇARESİZLİĞİM CELLADIM OLDU

*BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!!
*GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

*Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..
*Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

*' ..//AnLaMı YoK !!! DoĞaN HeR GüNe LaNeT !!! Bu ÇoCuK KaDeRiYLe BaŞ BaŞa KaLDı\\..
*€N BÜYÜK HATAM S€N! $€VM€K D€!!L $€N!N ߀N! $€VM€N! ߀KL€M€KT!..!!
*qönLümüN yıKınTıLarınDa caN çekişiyor umuTLarıM...ffa500]]*' ' h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi…! ' '800080]]*/////^^^^^___RaPoRsUz DeLi___^^^^^/////
*bir varsın bir yoksun tıpkı çocukluğumda anlatılan masallar gibi......

*kelimer usulca girerken masum kalbime ne acilar yasattin bitmeyen sevgime...
*boyutsuz bir sevda bu;geometrik şekli yok
*' SaKıN BiRgÜn dÜşLeRiMiN En kArAnLıK YeRiNdE ÇıKıP GeLmE…SaKıN GeLmE GöZyAşLaRıMı sIlMeYe eLlErInE KaNıM BuLaŞmAsIn

*Dünyanın....En Güzel İncisi Sevenin Sevdiğne Döktüğü... gözyaşıdır..:=((
*iSkeletleR DiyarınDa ßiR eT ParçasıyıM..!
*ßeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur.. *Nazar bonCugu takta serefsizLiigine naZar deGmeSiin !! –. . .sENiN İçİN CaNıMı vErEceK kAdAr cESuR. . . BiR kAlEmDE SiLeCEk kAdAR .Y. Ü .R. E. K. L. İ. Y. İ. M. .
*нєя ∂αкιкα ιѕмιηι ƒιѕιℓ∂αуαη ∂υ∂αкℓαя вєηιм мι؟
*~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya ---------------- bak durdurdum!
*Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin.

*hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"
*NE ORHAN NE FERDI KIMSE BILMEZ BENDEKI DERDI SEN SÖYLE MÜSLÜM BABA ""NEREDEN SEVDIM O ZALIMI!""
*Firari SaatLerin Ardindan GeLen BeLaLi SokakLarin Tovbekar Cocuklariyiz Biz,Sevdigimiz İçin Yaşar Dostumuz İçin öLürüz...!

~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

nickLerim =) Empty
MesajKonu: Geri: nickLerim =)   nickLerim =) Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:11 pm

teşekkürler nickLerim =) Smile emeqine saqlık nickLerim =) Smile

nickLerim =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Favori Nicklerim..!
» nicklerim kendi arşivimden xD