...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Kaçışın cehennem gibiydi

YazarMesaj
TuqChe
Paylasimci Üye
TuqChe

Rep Puanı : 0

Kaçışın cehennem gibiydi Empty
MesajKonu: Kaçışın cehennem gibiydi   Kaçışın cehennem gibiydi Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 2:29 pm

Kaçışın cehennem gibiydi

Kaçışın cehennem gibiydi bana.hiç bir şey canımı yakmamıştı senin kaçışın kadar ve hiçbir şeyi özlememiştim seni özlediğim
kadar..Anlamsızdı anlatılanlar aşk hakkında taki seni tanıyana kadar. Göbeğime kor alevden demir bir çubuk sokup çeviriyorlardı sanki .Sabırsızdım; yoktutahammülüm benden başkasına. Tahammülümü senle sınadı tanrı ;bin kazan katran içtim olsa bin kazan daha içerim dedim.Sevgisizdim benden gayrısına.Sende gördüm sevgiyi;bir kere sevdim doyamadım bin kere daha seveyim dedim.

Anlamıyordum anlayamıyordum ;bu nasıl bir şeydi.Benim için bir adı bile yoktu adı ;şeydi.

Ben birisini bu kadar düşünebilirmiydim Kaçışın cehennem gibiydi Virgul titreyebilirmiydim üstüne yada.Her gün Sabah kalkınca ona günaydın Kaçışın cehennem gibiydi Virgul gece yatarken iyi geceler nasıl derdim yanımda olmasada.Hasta olunca nasıl ciğerim sızlardı duymasamda.Kırmamak için nasıl bu kadar dikkatli davranabilirdim her gün kırılsamda ve ertesi gün nasıl dimdik ayakta duruyordum bir merhabasına.

Aylarca düşündüm mantık yürüttüm.boşa koydum dolmadı doluya koydum almadı.Neydi bu kadar onu özel kılan? neydi aklımı alan ?Deniz dalgası olan Gözleri mi ?buğday tarlasında salınan başak saçları mı Kaçışın cehennem gibiydi Virguluzun hançer kirpikleri mi Kaçışın cehennem gibiydi Virgultan çizgisi kaşları mı Kaçışın cehennem gibiydi Virguliki yumuşak kadife dudakları mı karadelik gibi olan derin bakışları mı Kaçışın cehennem gibiydi Virgulhiç duyulmamış bir ezgi gibi konuşması mı .Nazı mıKaçışın cehennem gibiydi Virgulkaprisi miKaçışın cehennem gibiydi Virgulşımarıklığı mıKaçışın cehennem gibiydi Virgulaklı mı Kaçışın cehennem gibiydi Virgulzekası mıKaçışın cehennem gibiydi VirgulgüzelliğimiKaçışın cehennem gibiydi Virgulşirinliği mi? Bilmiyorum ;Aklımı alan bunların hiçbiriydi yada hepsiydi.

Sonunda buldumKaçışın cehennem gibiydi VirgulBeni etkileyen şeyi;Bunlar bir kadında olması gereken özelliklerin hepsiydi.Tanrı her kadına lutfetmezdi bu hazineleri..Keşfeden erkeği hipnotize eden Kaçışın cehennem gibiydi Virgulen mantıklısını yerden yere vuran Kaçışın cehennem gibiydi Virgulgözünü karartan benden geçiren ona yükselten masumluklarıydı.Tüm özelliklerini eminimki bilmeden çok güzel icra edenKaçışın cehennem gibiydi Virgul kendisine çok yakıştığını anlamadan sadece gönül gözüyle bakanların gördüğü Kaçışın cehennem gibiydi Virgulanladığı bir güzellikti o .Bir şiirdi O.Bir narin çiçek

bir masaldı O.
Kadındı O.
Kadınımdı O.

Kaçışın cehennem gibiydi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Kaçışın Öyküsü
» Cehennem Meleği
» Cehennem Kacmaz Bunlar :))
» Cennet Bedava , Cehennem Parayla...!