...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Kessik Parmak

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Kessik Parmak Empty
MesajKonu: Kessik Parmak   Kessik Parmak Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 11:04 pm

bir kadın evde oturuyordu telefon çaldı açtı telefon ben kesik parmak 7 sene sonra seni tekrar arıyacağım demiş kadın takmamış kafasına ama tam 7 yıl sonra gine telefon çaldı ben kesik parmak seni 7 ay sonra arayacağım demiş kadın biraz korkmaya başlamış Kessik Parmak Icon_eek tam 7 ay sonra gine telefon çalmış kadın titreye titreye açmış ben kesik parmak 7 gün sonra arayacağım kadın artık bayaa kormuş polisi arasa olmaz 7gün sonra yine telefon çalmış kadın bu sefer okadar korkmuştur .telefonu açtı.telefondan ki ses ben kesik parmak 7 saat sonra gine arayacagım demiş artık kadın okadar kormuşturki 7 saat boyunca yerinde duramamıştır.7 saat sonrs telefonçalar kadın titreye titreye açmıştır telefondaki ses 7 dk sonra aryacağım demiş.kadı okadar kormuşki. Kessik Parmak Palei3le7 7 dk çabuk geçti telefon gine çaldı kadın ağlaya ağlaya Kessik Parmak Img-cray telefonu açtı telefondaki ses 7 saniye sonra kapındayım dedi kadın artık ne yapacağnı şaştı Kessik Parmak Icon_eek Kessik Parmak Img-rofl 7 saniye çok çabuk geçti.kapı çaldı kadın ağlaya ağlaya kapıyı açtı Kessik Parmak Img-cray adam dediki ben kesik parmak yara bandınız varmı? Kessik Parmak Good
https://paylasimmekani.1forum.biz
sensiz_asla
Moderatör
sensiz_asla

Rep Puanı : 10

Kessik Parmak Empty
MesajKonu: Geri: Kessik Parmak   Kessik Parmak Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 9:17 pm

Paylaşım için teşekkürler Ok:

Kessik Parmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PARMAK
» Kanser tedavisi parmak izini yok ediyor