...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥.

2 posters
YazarMesaj
TuqChe
Paylasimci Üye
TuqChe

Rep Puanı : 0

♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Empty
MesajKonu: ♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥.   ♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 2:47 pm

♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥️ ♥️.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥️♥️.
♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. 29217413216

Hayat diyorum sana♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul Her hücrem seni Haykırıyor.
Kanım oluyorsun♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. VirgulCanım oluyorsun.
Sanki Damarlarımda Hep sen dolaşıyor♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. VirgulYüreğimde Hep sen atıyorsun.
O kadar yOruLmuşum ki♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul sensizlikle bazen nefes almak bir işkence gibi.
Bazen Bazen haykırmak bile zor geliyor sana.
Dedim ya Hayat Diyorum Sana...

Uyuduğumu mu sanıyorsun ya da uyanmamı mı bekliyon sensizlikten.

Yatak desen buz gibi♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul Ne sen kokuyor odam♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul ne seni sayıklıyor yorgan.
Yastığım bile Ağır geliyor sensizliğe.
Sensizliğe Sarılmak nasıl birşey bilirmisin sen?.
Vucudunun her santimi titremeye başlar önce♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul hissizleşirsin biraz daha♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul sensiz geçen her saniye kulakların duymamaya♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul ellerin tutmamaya başlar.
Atmaktan yorulmuş yüreğin♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul Asla görülmeyecek senli düşlerle ağlamaya başladığında gözlerini kapatmak istersin.
Her kapatışımda sen♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul her açışımda sensizlik büyür gözbebeklerimde ve bir sigara yakarsın karanlığa.

Her nefeste başın biraz daha döner♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul biraz daha hissedersin çiğerlerinin ateşini.
Her sigara sen olur sonra♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul her çekişte sensizlik dolar vücuduna. Sonunda biter ya sigaram her zerresi vücudumdadır artık♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul sensizliğin.
Hiç çıkmaması için uğraşırsın ama nafile. Dedim ya Hayat Diyorum Sana.♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul
Yabancı gözlerle bakıyorum etrafa♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul gözlerimdeki sensizliği olağınca gücümle saklıyorum.
Her sözü susuyorum sensizliğe.
Kokun çiğerlerimde kalsın diye nefes bile almıyorum.

Her anım senle doluyor♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul her sen biraz mavi oluyor♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul her mavi karanlığa göz kırparak geceyi doğuruyor.

Uzun karanlık ama mavi gecelerde buluyorum sensizliği.
Sensizliği aramak nasıl birşey bilirmisin?
sigaran kalmadığında♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul heryerin altını üstüne getirip birtek sigara arayıpta bulamayınca♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul
yatıp uyiyim bare sabah nasıl olsa alırım diye geçiştirip sabaha kadar uyuyamayıp♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul
bütün geceyi bir tek sigara uğruna uykusuz geçirmek gibidir sensizliği anlatmak.
Ya da yabancı bir evde yatıpta yattığın yerin her köşesinde kendi yatağından♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul kendi odandan bir iz arayıp♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Virgul
sabaha kadar yatakta bozulmamış yer bırakmayıp uyuyamadan
kalkmak gibidir sensizliği anlatmak.
#/:#..Asİ_RocK..#/:#
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
#/:#..Asİ_RocK..#/:#

Rep Puanı : 0

♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Empty
MesajKonu: Geri: ♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥.   ♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥. Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 9:12 pm

Güzel paylaşım teşekkürler:)

♥♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸.♥♥hayat Diyorum♥ ♥.¸¸.•*´•`*•.¸¸♥♥.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Unuttum Diyorum Ama Ne Çare__!
» Hayat bu anne…
» HAYAT........
» Bir Organ, Bir Hayat
» .........Hayat Öyle ßir Karmaşa Ki........