...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..!

2 posters
YazarMesaj
TuqChe
Paylasimci Üye
TuqChe

Rep Puanı : 0

Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! Empty
MesajKonu: Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..!   Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 2:50 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Dinle Kalbimin Sesi Sana Ne Diyor....elimde Kalmiş Sevda Sözcüklerini Sana Nasilda Söylüyor.cesaretim Var Söylemeye Sana Dair Ne Varsa.gelişine Bel Bağladi Kalbimin Senli Yani..sabahlari Bekliyor Güneşim Gelsin Diye .o Sensin.sevdim ötesi Yok.kendimi Hiç Bu Kadar Huzur Içinde Hissetmedim Sevdiğim..sen Bu Yüreğin Limanina Demir Attiğin Günden Beri..anlatmaya Sözler Az Kaliyor Beni Benden Alan Güzelliği.ama Sen Böylesin Içimde Bilesin Yarim Ne Isterdim Biliyormusun ?kuş Olsam Yanina Uçam Gelsem.seni Nasil özlediğimi Biliyorsun Ama Inan Yaram Daha Da Derin ..özledim AğladimSevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! Virgulağladim özledim ..akan Yaşlarim Senin Için Olsa Bile Sana Feda Olsun ..sen Onlardan Da Kiymetlisin ..aslinda Akan Yaşlari Ellerimle Tutuyorum Her Damlasinda Sen Ve Senin özlemin Var Diye ..düşürmüyorum Yaşlarimi Yerlere..sana Kiyamam Biliyorsun ..tutunacak Dalim Sensin .evim Sensin ..sana Siğindim En Zor Günlerimde ..bana Kapini Açtin ..sevginle Sardin ..teşekkür Ederim Sevdiğim.sevgime Güvenim Var Benimde.. Seni Utandircak Hiç Bi şey Yapmam Emin Ol Kalbimin Tek Sahibi....

Karla Karişik Yağmurlar Durdu Hep

Yillarca Yarasi Sende Sakli Yüreğime

Bense Yağmurlarla Kari AyiklayipSevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! Virgul

Seni Aradim Hep Yillarca Içerimde

Derin Düşüncelere Dalmişken Böylesine

Unutamamişken Seni Issiz Kentlerde

Hiçkiriklarda Birakmamişken Umudumu Henüz

Bir Kez Daha şaşirir Mi Dersin Bu Yürek

Başka Gözlerde Arar Mi Dersin Kaybolmuş Soluk Resimleri....sensin Yüreğime Can Veren....

Dişarda Hava Ayaza Kesmiş..bense Senin Hayalinde Camdan Hayaline Dalip Gülümsüyorum.dilimde Iki Kelime Seni Seviyorum ...görüyormusun Beni.evet Ben Biliyorum Beni Hem Görüyor Hem Duyuyorsun .yüreğinin Sesini Dinle Dedin Bana O Sensin Işte Bende Seni Dinliyorum..yildizlar şahit Her Gece Senin Için Dua Edişime .seni Böylesine Bi Kalbin Içinde Taşiyorum Ve Seviyorum.bugün Her Zamankinden Daha Fazla Aklimdasin .neden Mi Güzel Gözlüm ?böylesine Hasretini çektikten Sonra Yanimda Varliğini Görerek Hissetmenin Bana Verdiği Heyacani Tahmin Edermisin???sana Açik Yollarimin Ucunda Seni Bekliyorum ..beni Gördüğün Yerde Anlayacaksin Ki Sana Sarilinca Seni Ne çok özlediğimi..ahh Bi Bilmelisin Kaç Sabaha Kendimi Senin Hayalinle çikardim ..hepsi Bir Yana Rüyalarima Geldin Sen Benim Sevdiğim..allahimdan Seni çok Diledim ..sicakliğini Ve Seni Ne Kadar Anlatsam Gücüm Yetmez..bir Gülüşüne öldüğüm Herşeyim Seni Herşeyden çok Seviyorum Bunu Biliyorsun Ve Seni Ilk Günki Sevgim Gibi Hep Seveceğim ..

Uzak Yollar Bana Engel Değil Nerde Olursan Ol .kalbimin Yaninda Attiği Bilmek Herşeye Bedel..sen Kalbini En Başinda Kendi Ellerinle Verdin Bana Zaten ..göörüyorsun Ya Canim Aşkim Kalbimiz Bir Atiyor..dertler Neyler Bana Unuttum Aciyi Kederi. Bir Canim Var Onuda Dünyalari Karşima Alacak Kadar çok Seviyorum..gülme Sebebimsin Kurban Olduğum Yarim ..

Az Kaldi Geldin Geleceksin...geleceğim Sana .

.

Seni Seviyorum Canimsin Unutma Herşeyim ..

Yüreğine Kurban Olduğum Yarim Iyiki Varsin ..

Sen Bana Allahimin En Güzel Kiymetli Varliğisin ..her Gece Seni Benim Karşima çikardiği Için Ne Kadar Dua Etsem Az Gelir.sen Ne Güzelsin Hayatimda Hep Kal Hayatimda .

Beni çikmazlarda Birakma ..bir Yikilişi Yüreğim Kaldirmaz Sende Beni Uçurumlarin Kenarina Getirme ..senle Dolu Bi Dünya Kurdum Kendime Sensiz Birakma Beni Canimdan çok Sevdiğim Kanadim Kirilirsa ölürüm Sensizliğin Sokaklarinda .....

vbrep_register("4965847")
#/:#..Asİ_RocK..#/:#
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
#/:#..Asİ_RocK..#/:#

Rep Puanı : 0

Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! Empty
MesajKonu: Geri: Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..!   Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 9:20 pm

Güzel paylaşım teşekkürler:)

1 sayfadaki 1 sayfası