...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

''Gidiyorum diyorsun"

2 posters
YazarMesaj
TuqChe
Paylasimci Üye
TuqChe

Rep Puanı : 0

''Gidiyorum diyorsun" Empty
MesajKonu: ''Gidiyorum diyorsun"   ''Gidiyorum diyorsun" Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 2:51 pm

''Gidiyorum diyorsun''Gidiyorum diyorsun" Virgul ben sana coktan veda ettim bilmiyor musun? dusler sokaginin kaldirim taslarindan biri eksik senin yuzunden hala anlayamadin mi? yanimda bu yuzden yuruyemiyorsun.

Ben senin ayriligina sevdalandim artik sevgili.ayriliginda birbaska guzel oluyorsun. saclarini esmeyen ruzgarlar savuruyor sen esenruzgarlarda kayboluyorsun. Bir veda yazisi istedin benden''Gidiyorum diyorsun" Virgul yazmak ne kadar zorgormuyor musun? benden bir parcayi tasimaya ihtiyacin mi var nedenbeni buna zorluyorsun?Ben seni dokunamadigim ellerin kadar yazamadigim satirlarimdasevdim''Gidiyorum diyorsun" Virgul sen satir baslarinda dogup satir sonuna öluyorsun''Gidiyorum diyorsun" Virgul benden senioldurmemi mi istiyorsun?Yazdim sevgili''Gidiyorum diyorsun" Virgul sana veda sozlerimi yazdim''Gidiyorum diyorsun" Virgul hic okuyamacaginibildigim icin yazdim belkide hemde ne kadar cok okumayi istediginibildigim halde. uzun bir gece boyunca bu son olacak belkide dedimsevgili. gece deliydi ben daha deli''Gidiyorum diyorsun" Virgul gece ofkeliydi ben daha ofkelio gece sen vardin yanimda sevgili.Ben sana coktaaaan veda ettim sevgili''Gidiyorum diyorsun" Virgul sessizligim yenisevgililerine karsi ofkemden neden anlamiyorsun? fonda sezen aksu adinbende sakli be sevgili''Gidiyorum diyorsun" Virgul mutlulugun baska diyarlarda olsun varsin''Gidiyorum diyorsun" Virgul bubendeki sevginin farki..asla okuyamayacagini bildigim satirlarda gozyaslarin var sevgili''Gidiyorum diyorsun" Virgul bu sehir sensiz bir baska cekilmez olacak''Gidiyorum diyorsun" Virgul orda oldugunu bildigim bir yerde olamaycaksin artik''Gidiyorum diyorsun" Virgul geceleri hayali cicekler koyamayacagim artik kutuna''Gidiyorum diyorsun" Virgul pencerendeki her isikta o odada diyemeyecegim''Gidiyorum diyorsun" Virgul geceleri bir baska yabanci olucak yoklugun..''Gidiyorum diyorsun" Virgulyokluguna sevdali bu cocuk varligini kiskanacak be sevgili.cebimde veda yazin vardi sevgili''Gidiyorum diyorsun" Virgul yok dedim''Gidiyorum diyorsun" Virgul yazarim bigun dedimcebim ates ''Gidiyorum diyorsun" Virgul ates bedenim ve sen''Gidiyorum diyorsun" Virgul kahverengi gozlerim yazarim bir gunsevgili''Gidiyorum diyorsun" Virgul neden okuyamadigini o satirlari neden okuyamayacaginiyazarim.gulumsersin sevgili gozlerinde yaslar gulumsersin ve bengozlerindeki yasa tutsak...

Ben seni bir sigara mesafesi sevdim. sen sigara dumanini benden otelerine savururken benide surukleyiverdin be sevgili.yazabilicegim oykulerin en guzeli senin icin olabilirdi''Gidiyorum diyorsun" Virgul oysa senyazilmis oykulerimi sevdin. yazilmis oykulerde aci var ofke varsevgili ve yoklugunda en az onun kadar''Gidiyorum diyorsun" Virgul ben yokluguna sevdalisen yoksun sevgili ben sana tutsak''Gidiyorum diyorsun" Virgul hayallerin bittigi yerdesevgili orda bulusacagiz birgun o zamana kadar elveda..''
#/:#..Asİ_RocK..#/:#
Foruma Alışıyor
Foruma Alışıyor
#/:#..Asİ_RocK..#/:#

Rep Puanı : 0

''Gidiyorum diyorsun" Empty
MesajKonu: Geri: ''Gidiyorum diyorsun"   ''Gidiyorum diyorsun" Icon_minitimeSalı Ekim 27, 2009 9:20 pm

Güzel paylaşım teşekkürler:)

''Gidiyorum diyorsun"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Sana" Rağmen "Seni..." [Özlüyorum]
» "Sana" Rağmen "Seni..." [Özlüyorum]
» .::: "Evlilik pastası" oluyor da, neden "boşanma pastası" olmasın ki! :::.
» DJ Akman - Gidiyorum
» "Güvence" denen batıl inancımız yüzünden