...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Affetmiyorsanız bırakın gideyim'

YazarMesaj
Kayıp qüzeL
Genel Moderatör
Kayıp qüzeL

Rep Puanı : 50

Affetmiyorsanız bırakın gideyim' Empty
MesajKonu: Affetmiyorsanız bırakın gideyim'   Affetmiyorsanız bırakın gideyim' Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 10:15 am

Kadro dışı bırakılan Sabri Sarıoğlu, Galatasaray'daki geleceği konusunda yönetimin vereceği yanıtı bekliyor
Ankaragücü maçı öncesinde Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp tarafından kadro dışı bırakılan Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu, Alman hocayla görüşüp durumunu netleştirebilmek için Florya'da bekliyor. Önceki gün antrenmanı tesislerin balkonundan izleyen, dün de sabah yapılan antrenmanın ardından Feldkamp'la görüşebilmek için gün boyu Florya'dan ayrılmayan genç oyuncuyla henüz konuşmayan Alman hocanın, sessizliğini koruduğu bildirildi.
Rusya'nın Rubin Kazan takımından transfer teklifi alan ancak Galatasaray'la 1.5 yıllık daha kontratı olduğu için eli kolu bağlanan milli oyuncunun, yöneticilerle görüşerek, "Önümüzde Avrupa Şampiyanası finalleri var. Futbol oynamak ve Milli Takım'a gitmek istiyorum. Affedileceksem, özür diler ve beklerim. Ama artık beni düşünmüyorsanız, bırakın gideyim" diye konuşarak yardım istediği öğrenildi.

Affetmiyorsanız bırakın gideyim'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» şimdi yalnızlığımda nerelere gideyim