...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Emin misiniz? Galatasaray tutucudur...

YazarMesaj
Kayıp qüzeL
Genel Moderatör
Kayıp qüzeL

Rep Puanı : 50

Emin misiniz? Galatasaray tutucudur... Empty
MesajKonu: Emin misiniz? Galatasaray tutucudur...   Emin misiniz? Galatasaray tutucudur... Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 10:28 am

Her gün büyükler ne diyecek diye bekleniyor... Onların dediğini yaptım zor günler yaşadım.
Galatasaraylı bunu hak etmiyor! Galatasaray'ın hür iradesi var... Galatasaray artık işaretle oy kullanmayacak!
Galatasaray'da hiç kimse ötekinden bir adım önde değildir. Makamlar ve yaş her an değişebilir, mühim olan Galatasaray'dır. Şu da çok iyi bilinmelidir ki bana veya bir başka Galatasaraylıya bir büyüğümüz, bir ağabeyimiz gelse bir şey rica etse ne yaparız acaba? Bizler ağabeyin ricasını emir telakki eder ve hiç itirazsız uygularız... Geleneklerimiz bunu gerektiriyor, biliyorum.
Ama son yılları lütfen inceleyin.
Hayrettin Kozak da Lütfi Kırdar'da barkovizyonla göstermedi mi, her cümle arasında söylemedi mi Galatasaray'ı son on yılda 40 kişi idare ediyor diye. Bu kırk kişi genelde hep işaret edilenler.
Ve bugün Galatasaray'ın geldiği duruma bir bakın. Her şey açık ve net ortada!...
Hala itaat etmek isteyenler varsa buyursun...
Ben yalnız kalmayayım bari... eğeceksek beraber boyun eğelim ya da beraber çareler bulalım.
Hiç kimse Galatasaray'da birbirinden önde değildir, imtiyazlı değildir.
Saygımız hariç...
Birbirimize saygımız, hak edeni öne geçirir.

Yani taşın altına elinizi sokuyorsunuz..

1 sayfadaki 1 sayfası