...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

İlk defa sana sus/tum...

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

İlk defa sana sus/tum... Empty
MesajKonu: İlk defa sana sus/tum...   İlk defa sana sus/tum... Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 3:00 pm

İlk defa sana sus/tum... 47690777
İlk defaİlk defa sana sus/tum... Virgul sana sus/tum...
İlk defa sana sus/tum... 23850283
İçime sinmediyüzü silinmiş ruhun...
İlk defa sana sus/tum... 99692349
Şairim…bir balkon mermerinesırtüstü uzanıpİlk defa sana sus/tum... Virgul"Ya düş(er)se/m !" korkulu bedenimleseni yazar/ım gök/hüzüneheybemde ki harflerim azaldıkçadüşlerimi doldur/urum kalemegöğe eğilipkulakların(d)a seni fısıldayacakken fark ederimbir düşüİlk defa sana sus/tum... Virgul bir hayale anlatamazdım ben...
İlk defa sana sus/tum... 89801199
Sokağın en eski apartmanıdemirkapı önükardeşler marketin kepenkleri dibinebildiğim bütün cümlelerim düş/tüaradım parantez huylu yanlarımısesime uykulu ayrılıklar üşüştü...
İlk defa sana sus/tum... 83240406
Bir damla / abı hayattınbilmedinyaş taşıyanİlk defa sana sus/tum... Virgul gözü yorgunlarıhep uykusuz sandınoysa uyku susuzdu !
İlk defa sana sus/tum... 32304598
Beyaz omuzlarınınİlk defa sana sus/tum... Virgulsoğuk terine hayrandı sırtımıssız bir çöle benzemeye çalışırdı cemreli adıniçimi yakardın / adım adımkum kusardı ayaklarımdolu dizgin koşardı taneleriİlk defa sana sus/tum... Virgul tırnak aralarımakan keser/di parmak büklümlerimi deben büyürdüm..kimseye söylemedenbir yaş daha yürürdüm..sen büyürdüngözümdeki sevda büyürdü / tuzuylave ya/şlarımı taşımaktan bıkardı arşımeminönü hamalına dönerdi yanaklarımağrıyan yanlarıma cesetler yığılırdıtaşıyamazdım
İlk defa sana sus/tum... 7copy
Ah bir dinlenebilsem ağzındabir de susabilsem sanaİlk defa sana sus/tum... Virgul avazım çıktığı kadar...sen / ne olur cüzzamlı hayalimi taşlamaşiir dökmez bu gözler artık...çünkü ben/ yalnızımçünkü sen/ yoksun!
İlk defa sana sus/tum... 86558848
Neden /sadece ihtiyaç duyduğum da hatırlarımyokluğunu...neden raf şairliğimde arar da bulamam seni harf harfhiçbir yazım da tanıdık çıkmaz mı be sanabitiremediğimson tarihli geçmiş şiirlerime bile baktım..ama sen inatlaİlk defa sana sus/tum... Virgul yok(luk)tun...yani git(lik)tin..
bir damla kahvenekırık ömürlük bir hatırım vardıonu da yitirdin/m...
İlk defa sana sus/tum... 80628974
"Hakkı usta !!!ambalajı bozulmamış bir aşkım vargeri versem alır mısın ?ya da yeni bir içli aşk satın alsamİlk defa sana sus/tum... Virgulkarşılığını veresiye yazar mısın?"
alıntı
https://paylasimmekani.1forum.biz

İlk defa sana sus/tum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bulsaydım Kendimi Sobelicektim Bu Defa
» Bu Defa Sahiden Bittik Sanırım..
» Dj Akman Feat Son Nefes - Seninle ilk defa
» Barış Akarsu - Bir Sevmek Bin defa Ölmek Demekmiş
» Ben Sana Ne Yaptimsa