...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Seni son kez özLüyorum..

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Seni son kez özLüyorum.. Empty
MesajKonu: Seni son kez özLüyorum..   Seni son kez özLüyorum.. Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 3:08 pm

Özledim´ diyordun ya iki dudağının arasında öğüterek kelimeleri..
Oysa nefesinle beraber yüzüme vuran her harfSeni son kez özLüyorum.. Virgulher heceSeni son kez özLüyorum.. Virgulher kelime hazanı yaşatıyor tüm duygularıma..Yaprak misali tel tel dökülüyor yereSeni son kez özLüyorum.. Virgulüstüne basılıp çiğnenmek için.."

Seni son kez özLüyorum.. Vazgeiyorum

"Dudak kıvrımından süzülen tebessümünle "seviyorum seni" diyordun ya bana..Oysa yüreğimi okşayan o gülüşün kanatıyordu tüm kalbimdeki "SEN" i..Kör bir hançerin soğuk yüzünden dökülüyor yere damla damlaSeni son kez özLüyorum.. Virgulsilinip atılmak için.."

"Ve diyordun ya bana "Gözlerine baktığımda Aşk'ı görüyorum"..Oysa yaydan çıkan bakışın ok gibi saplanıyordu Düşlerime..Düş'ümden uyanmamak için çırpınan gecelerime yağmurlar yağıyor çisil çisil..BiliyorumSeni son kez özLüyorum.. VirgulŞemsiyemi açtığımda dinecek üstüme yağan kokun.Perperişan olmuş Hayallerim; Asılı kaldığı yerden devam edecek yeni bir sabahla."

Seni son kez özLüyorum.. Cizdikce

SesLeniyorum sanaSeni son kez özLüyorum.. Virgul beLki de acıtıyorum..

Duyuyor musun?

boğazımda düğümLenen onca sözü azad ettim..

Aç avuçLarını..

İster yakaLa yüzüne çarp bin pişmanlıkla..

İster bırak döküLsün yereSeni son kez özLüyorum.. Virgulbas gitsin..

Ya da EzSeni son kez özLüyorum.. Virgulbitsin..

Seni son kez özLüyorum.. Vazgeciyorum

"Ben ki; tüm yoLLarımı sana meyLetmiştimSeni son kez özLüyorum.. Virgul adına çıkmaz sokak demiştim..Girdiğimde YüreğineSeni son kez özLüyorum.. Virgul bir daha dönüşü oLmasın istemiştim..ben ki senin için aklımdan geçenleri;Yüreğime ilmik ilmik işlemiştim.." "Sana geLiRken adımLarım ..NasıL da yanıyordu yanakLarım ve nasıL da sızLıyordu eLLerim..bir de bakamadığın gözlerim..NasıL da paRLıyordu ayı kıskandırarak.."

Ve $imdi;

ELini son defa koy şakağına..

Daya başını dizLerineSeni son kez özLüyorum.. VirgulyasLan soğuk duvara..

BiL ki;

Unutmak içinSeni son kez özLüyorum.. VirgulSeni son kez özLüyorum..
https://paylasimmekani.1forum.biz

Seni son kez özLüyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SENI COK OZLUYORUM
» dj akman - seni ozluyorum (feat son nefes & cinayet)
» "Sana" Rağmen "Seni..." [Özlüyorum]
» "Sana" Rağmen "Seni..." [Özlüyorum]
» seni saklayacağım inan.. Yazdıklarımda çizdiklerimde..Şarkılarımda.. Sözlerimde..sen kalacaksın!.. Kims bilmeyecek..Ve kimseler görmeyecek seni Yaşayacaksın Gözlerimde