...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Kıyamadığım!...

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Kıyamadığım!... Empty
MesajKonu: Kıyamadığım!...   Kıyamadığım!... Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 6:30 pm

Kıyamadığım!...

Sonu gelmez bir rüyatükenmez sandığım bir sevdaydın...Sen beni en çok yanıltandıngüvenimdin beni aldattın...Şevkatimdinbaşkalarının yalan sevdalarına kandın...Kıyamadığımdınkendi ellerinle beni ateşe attın...Oysa hiç bitmez tükenmez sanmıştım...Allayıp pullayıp yüreğimin derinlerine saklamıştım...İlkimdin sonum oldunzamandın zamanı tutamadım...Sırrımdın ellerin diline söz oldun...Sözümdün sen kendi sözünü bile tutamadın kibenim sözüm olasın...Çok sevmenin kurbanı ettinyanılttın şaşırttın beni...İlk hayal kırıklığım değildin ama son umudum oldun...Sevdiremem belki kendimi zorlabu aşkı hala sende yaşatamam...Ama senide bende yaşatamam artık...Kıyamadığım..artık sana kıymak zorundayım...Neden diye sorma sakınsen kendi sonunu kendi ellerinle hazırladın...Kendime bile inanamıyorumama bunu yapabiliyorum bak...Sen ellerimi tutmadan da ayakta durabiliyorum...Güle güle kıyamadığım...Güle güle.!

https://paylasimmekani.1forum.biz

Kıyamadığım!...
1 sayfadaki 1 sayfası