...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

: 24 saat "yeşil"

2 posters
YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

: 24 saat "yeşil" Empty
MesajKonu: : 24 saat "yeşil"   : 24 saat "yeşil" Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 4:25 pm

Bunun için önelikle: 24 saat "yeşil" Virgul encarta@conversagent.com adresini MSN Messenger'daki arkadaş listemize eklememiz gerekiyor. Eklediğinizde göreceksiniz ki: 24 saat "yeşil" Virgul 24 saat uyumayan: 24 saat "yeşil" Virgul her daim "yeşil olan": 24 saat "yeşil" Virgul "Encarta Instant Answers" adıyla listenizde gözüken: 24 saat "yeşil" Virgul sadık bir arkadaş kendisi.

Yapay zekânın geldiği noktaya güzel bir örnek olan bu robota İstanbul'un nüfusunu sorduğumuzda (What is the population of Istanbul?) bize "9: 24 saat "yeşil" Virgul451: 24 saat "yeşil" Virgul000 people live in Istanbul: 24 saat "yeşil" Virgul Turkey." şeklinde cevap veriyor. "İstanbul nerede?" diye sorarsanız: 24 saat "yeşil" Virgul hemen bir uygulamaya sizi davet edecek ve harita üzerinde İstanbul'un yerini gösterecektir. İstanbul'un tarihi ve kültürel mekânları: 24 saat "yeşil" Virgul tarihçesi gibi birçok bilgiye bu uygulama ile ulaşabiliyorsunuz. Soruları çeşitlendirmek ve yeni bilgiler keşfetmek sizin elinizde!

HÂl HATIR SOR

Muhabbeti ilerletip "Encarta Instant Answers"a "How are you?" diyerek nasıl olduğunu sorduğumda: 24 saat "yeşil" Virgul "I'm doing well. How about you: 24 saat "yeşil" Virgul Melih Bayram Dede? - (Ben iyiyim: 24 saat "yeşil" Virgul sen nasılsın Melih Bayram Dede?" diyor. "Ben iyiyim! - (I'm fime)" cevabını verdiğimde ise iyi olmama sevinmiş gözüküyor ve şu cevabı veriyordu: "Fine? That's cool!".

"Encarta Instant Answers": 24 saat "yeşil" Virgul her girişimde "Geri döndüğüne sevindim Melih Bayram Dede!" diyecek kadar nazik bir dost!

Onunla sohbet edebiliyor: 24 saat "yeşil" Virgul çeşitli konular hakkında muhabbeti ilerletebiliyorsunuz. Ancak fazla üzerine gittiğinizde: 24 saat "yeşil" Virgul kızdırdığınızda küsüp: 24 saat "yeşil" Virgul özür dileyene kadar sorularınıza cevap vermediği söyleniyor. Bunu doğrulamak için: 24 saat "yeşil" Virgul onu üzmek istemedim. Ancak ileride fikir ayrılıklarımız çıktıkça bunu görme fırsatı bulacağım!

ben ekledim ama daha bişi sormadım : 24 saat "yeşil" Tongue
https://paylasimmekani.1forum.biz
kıymetLim_!
Hevesli üye
kıymetLim_!

Rep Puanı : 10

: 24 saat "yeşil" Empty
MesajKonu: Geri: : 24 saat "yeşil"   : 24 saat "yeşil" Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:40 pm

Teşekkürler :DD

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Sana" Rağmen "Seni..." [Özlüyorum]
» "Sana" Rağmen "Seni..." [Özlüyorum]
» .::: "Evlilik pastası" oluyor da, neden "boşanma pastası" olmasın ki! :::.
» Can YÜCEL - Yeşil Şiir
» Soslu Yeşil Salata