...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Güzel Aşk Nickleri

2 posters
YazarMesaj
dadLu pяєηćєS_
Hevesli üye
dadLu pяєηćєS_

Rep Puanı : 85

Güzel Aşk Nickleri Empty
MesajKonu: Güzel Aşk Nickleri   Güzel Aşk Nickleri Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 2:14 pm

Güzel Aşk Nickleri
» Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız.

» Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!

» Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERıM!

» Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.

» ınsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

» Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. ıçimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz..

» Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

» Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir...

» Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi...

» Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

» Hayat ve yaşadıklarını bir okyanus gibi düşün...Çılgın ve deli dalgalara isteyerek girmezsin...Durgun sular kendini belli etmez ve ne zaman coşacağını sen bilemezsin.
kıymetLim_!
Hevesli üye
kıymetLim_!

Rep Puanı : 10

Güzel Aşk Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Aşk Nickleri   Güzel Aşk Nickleri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 10:13 pm

paylaşım için teşekkürler alkış:

Güzel Aşk Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Farklı msn nickleri , güzel msn nickleri , msn nickleri , güzel nickler
» Serseri msn nickleri , yeni msn nickleri , güzel msn nickleri
» Yeni moda msn nickleri , msn nickleri , güzel msn sözleri
» Duygulu msn nickleri , yeni msn nickleri , güzel msn sözleri
» Msn Nickleri Güzel Nickler > Etkileyici anlamlı msn nickleri