...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

Sevgili iletileri

3 posters
YazarMesaj
Kayıp qüzeL
Genel Moderatör
Kayıp qüzeL

Rep Puanı : 50

Sevgili iletileri Empty
MesajKonu: Sevgili iletileri   Sevgili iletileri Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:46 pm

Sevgili iletileri

Sevgili dedigin demli bir cay gibi olmali Sekeri ne eksik nede fazla Icince insana bir tat birakmali bazen Aci bazen tatli Ama hep aranmali ihtiyac duyulmali.

Kulagi oksayan tatli sözler soyleyen askin kalbimde Biraktigin izler söýnemez Inanki hic kimse senin kadar sevilemez bir tanecik bebisim
Turnalar sana hasret ucuyor aydinliga Kalemim bile senin icin yaziyor Yuregim senin icin carpiyor Senin rizan askina gogus geriyor vucudum ruzgara be seker
Dostlar arasina hasret ucurumu girdiginde Yildizlarla kopru kurduk yurekten yurege Gonlumuzun hasret gunlugune unutmayi ve unutulmayi Hic yazmadik biz .

Dostlar irmak gibidir Kiminin suyu az kiminin cok Kiminde elleri islanir yanlizca Kiminde ruhu yikanir boydan boya

Guller hep elinde acsin ama dikenleri eline batmasin Sevgililer hep senibulsun ama seniyaralamasin Mutluluk hep yuregýne dolsun ama Beni unuturmasin
Dertlerin kum tanesi kadar kucuk Sevinclerin nisan yagmuru kadar bol olsun Ve oylesine mutlu olki gozunden akan yaslar Mutlu olmayi bilmeyenlere sadaka olsun

Gecenin bir yarisi basliyorsa cigligim duyulsun diye degil Cagirmalarim gelmen icinde degil Duyulmadan seslenmeyi biliyorsa bu yurek gormeden sevmeyide bilir

Ask gunah olmayacak kadar masum Kole olmayacak kadar ozgur Unutulmyacak kadar derin umulmayacak kadar yakin Tek basina yasanmayacak kadar ozeldir seker
Uyuninca insani uyandigina pisman eden Geriye donmek isteyip donemeyince caresizlikten delirten Hayatta bir kere gorulebilcek harika bir ruyasin sen

Sen kurumus yaprak olsan cikmaz tozlu sokak olsan Olsen kuru toprak olsan yine seni sevecegim Sen gullere ozenme guller sana ozenssin Uzme tatli canini sen gullerden guzelsin Sevgi kadar ozgur ozgurluk kadar ozelsin Gulum sen her seye degersin .

Inandigin gibi yasayamasan Gun gelir yasadiklarina inanmaya baslarsin bebegim

Ya gel yada gozlerinigonder Martilarin ucustugu bir tutam mavi gonder Zumrutlerin oynastigi bir yudum yesil gonder Ya da yokluguna denk gri gonder kursuni gonder Dedim ya ya ge yada gozlerini gonder bebegim .

Sevenler sevilmez sevilenlerde kiymet bilmez Seni dun sevmedim seni bugunde sevmeycegim Seni yarin sevecegim cunki yarinlar hic bitmeycek askim

Gozlerin bir nehir kirpiklerin kopru olsun Ben tam uzerinden gecerken ipler kopsun Dustugum o yer dudaklarin olsun bir tanem bebegim Gecelerin sesizligine gömüyorum seni

Askin baslayip bittigi yerde kaybettin beni Son soz senin olsun sevgi sozcusu Gecenin bu sessizliginde olmaliyidin yanimda Birakmamaliydin beni dusunce ruzgarinda Uzatsam sana ellerimi artik ne fayda uyuyorsun sen yabanci kolarda

Acive huzun bir yildiz kadar uzak Mutlulugun gozbebegin kadar yakin Umutlarin gercek gerceklerin mutluluk Mutluluklarin sonsuzolsun

Seninle daldim engin okyanusa Dudaklarindan tutustum askina Vuruldum gozunden akan sevgi gozyaslarina O güzelki beni sevebiliyorlar o gozlerki Bana asiklar tek carem var sevgilim Olmeliyim o gozler ugruna

Sensin dusuncelere salan yuregimi Sensin aglatan beni tenha koselerde Sensin askina kole eden Neden hala gulumsersin gozlerime

Sevgili dedigin gunes gibi yakici olmali Bakislari simsek gibi cakmali bedene Titrercesine heyecan katmali Bal dudakli sevgilim

Ansizin sevgi belirir yureginde Oysa yasiyordun yillardir bu sevgýyle Farkina vardin simdi seni seven gozleri gorunceBir huzun belirir yuzumde Kader zafer saymis caresizligime Gulumser yuregimde Gozyaslarim durmaz sensiz gececek gunleri dusununce

Tiryaki gonlumden olmasin kuskun Tek sana muptela tek sana duskun ardindan bir agit yakalim askin Adina elveda koyayim gitsin

Dostluk deniz kenarindan tas toplamaya benzer Avuc avuc toplarsin birer birer atarsin Iste sen o atmaya kiyamadiklarimdansin

Hayatta tek umudun gulmek olsun Olurda bir gun aglarsan oda Mutluluktan olsun unutma
Seven bir kez olur Olen bir kez gomulur Sana olan sevgim ne olur nede gomulur

Ve sen daha demincek yillar gecsende demincek Bicaklanmis dal gibi ayri dustugum

Omrumun sebebiustam sevgilim Yaram derine gitmis Fitil tutmaz bilirim ama hesap daglarcadir umut daglarca

HÜZNÜN DIBINDEN BIR AVUC SEVGI CIKARTIRKEN VURGUN YEDI DALGIC YUREK GITSEDE YUREK ATMAKTA TEKRAR DALACAK CUNKU SEVGi DIPTE HALA ISILDAMAKTA !...:
ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby

Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir.
ßitter_çikolatam
Paylasimci Üye
ßitter_çikolatam

Rep Puanı : 10

Sevgili iletileri Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili iletileri   Sevgili iletileri Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 9:01 pm

Emeğine sağlık

65::
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

Sevgili iletileri Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili iletileri   Sevgili iletileri Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 9:26 pm

Paylaşım için Teşekkürler :))
https://paylasimmekani.1forum.biz

Sevgili iletileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Düşünüyorum Sevgili....
» Karizmatik msn iletileri
» Duygusal msn iletileri
» Manita iletileri
» Umutlu iletileri