...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

:) nickler

YazarMesaj
Admin
Web Master
Admin

Rep Puanı : 918

:) nickler Empty
MesajKonu: :) nickler   :) nickler Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:36 pm

SaHiLe oTuRmUs DeNiZe bAkAn sIgArAyI TuTuP TeRs yAkAn YaKaSıZ GoMlEgE kırAvAt TaKaN BiR AsIk gOrUrSeN bEnİ hatırLa :) nickler XXXXXXX1

*DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!

*HeR Söze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!

* Bizde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı....!!!

*Há¥áT ¥íÑé...; gíRí$:) nickler Virgul géLí$mé:) nickler Virgul SoNuÇ.. gírí$ ; ÑéDéѧíZ... géLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ/

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n:) nickler Virgulsén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. '

*HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

*''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

*Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin...

*kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

ҳ
̸Ҳ̸ҳ hiç kimseye hakettiğinden ƒazla değer verme ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin ҳ̸Ҳ̸ҳ.

*sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

*çéKiNMé éSKiC! iÇéRi buYuR buRaDa biR aŞKıN aTéŞi uYuR baKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı büYüR aL göTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa ..

*Вirâkmâk ỌkâDâr kоlâỳmi Ŝeпi ŜevDikteп Sọпrâ

*< .. > bi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

*B¡ttіm Tükэndіm Artiκ● Hаyаtin Ѕоnunа 5 kаLа :) nickler Virgul GэL Dэŝэm • Gэl¡r mіsіŋ???«
https://paylasimmekani.1forum.biz

:) nickler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» karışık Nickler, Karışık Nick, Benden Nickler, Tatlı Nickler
» Renkli Nickler-Rengarek Nickler-Renkli Nick Arşivi
» Hüzünlü msn nickleri , hüzünlü nickler , msn nickler
» nickler
» NickleR