...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

...:::: Sitemizden Yaralanmak İçin Üye Olunuz ::::...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
*** Bölüm Moderatör Alımı Başlamıştır.***

En damar 3 kapak söz:)

2 posters
YazarMesaj
Kayıp qüzeL
Genel Moderatör
Kayıp qüzeL

Rep Puanı : 50

En damar 3 kapak söz:) Empty
MesajKonu: En damar 3 kapak söz:)   En damar 3 kapak söz:) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 2:17 pm

***Dar ağacı çiçek açmazmış GülümEn damar 3 kapak söz:) Virgul varsın açmasın… sen kalbimde filizlenen en kırmızı şarkı sözlerisın. Hayat savaşanların ganimetidir GülümEn damar 3 kapak söz:) Virgul sen varsan yanımdaEn damar 3 kapak söz:) Virgul ölümü ben öldürürüm. Sen beni gözleriyle vuran deli sevdamsın…***

***BizEn damar 3 kapak söz:) Virgul her ne kadar sosyetenin cilalı kaldırımlarında yürümesini bilmesekteEn damar 3 kapak söz:) Virgul her kahvede masamızEn damar 3 kapak söz:) Virgul her karakolda adımız ve her güzelde mutlaka resmimiz bulunur güzelim…***

***“Unuturum” diyorsunEn damar 3 kapak söz:) Virgul unutabilecek misin? Ben senden bir parçayımEn damar 3 kapak söz:) Virgul söküp atabilecek misin? Hadi kopart parmağınıEn damar 3 kapak söz:) Virgul kıyabilecek misin? Ben senin koparttığın parmağından akan kan değilEn damar 3 kapak söz:) Virgul geriye kalan acıyımEn damar 3 kapak söz:) Virgul dayanabilecek misin???***__________________
~affediLmeyen~
Usta üye
~affediLmeyen~

Rep Puanı : 10

En damar 3 kapak söz:) Empty
MesajKonu: Geri: En damar 3 kapak söz:)   En damar 3 kapak söz:) Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:40 pm

Emeğine sağlık teşekkürler En damar 3 kapak söz:) 308743

En damar 3 kapak söz:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kapak msn nickleri
» Kapak NickLer
» KAPaK NİCkLeeeR
» kapak nickler
» Kapak NickLeR